Yome Live

Yome Live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere, Avrupa’da en çok kullanılan ve kısa sürede dünyaya  yayılan bir dijital yayın uygulamasından bahsedeceğiz. uygulamanın adı Yome live. Aslen Huya PRE firmasının hazırladığı ve dünya kamuoyuna sunarak, milyonlarca erişim sağlanmasına neden olan uygulamayı, şuan yüz binlerce dijital yayıncı kullanmaktadır. Uygulama sayesinde çevrenizde ki insanlarla etkileşim kurabilirsiz. Nasıl indirileceği konusuna gelecek olursak da, uygulamayı microsoft’un desteklediği gibi, aynı zamanda da android ve ios işletim sistemli akıllı telefonlarınıza da indirebilir ve hatta Linux gibi az kullanılan işletim tarayıcısından dahi kendinizi katif hale getirebilirsiniz. Yome life uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken, şahsi telefon numaranız ile kendi hesabınızı doğrulamak ve bundan sonra dilediğince kullanmak. Sol alt kısımda bulunan dünya imgesini tıklayarak, yayıncılık filtresini daraltabilir ya da genişlete bilirsiniz. Buradan milyonlarca insanla etkileşim kurabilir, arkadaş olabilir, onlara hediye ikonlar gönderebilir ve onlardan hediye ikonlar toplayarak dilediğince para kazanabilirsiniz.

Evet para kazanabilirsiniz dedik. Yayın yapmak, bu son zamanlarda bir çok kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. yayın yapmak için de iyi bir yayıncı olmak gerekmektedir. Eğer bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor ve acemi iseniz, insanlara kendinizi tanıtma konusunda hinterlandınızı düşürdüyseniz ya da izleyici kitleniz az ise, yapmanız gereken yayıncı ajansı firmalar ile iletişime geçmenizdir. Bu anlamda size tavsiye edebileceğim en iyi ve en kaliteli yayıncı ajansı ise www.yayinciajansi.com sitesidir. Yüzlerce yayıncının aktif kullanarak yüz binlerce insan ile etkileşim sağladığı bu platformda para da kazanabilirsiniz. Yome live kullanarak görüntülü görüşme ile para kazanmak, artık çok kolaylaştı. Son zamanlarda google arama motorunda en çok aranan kelimeler arasında, internetten para kazanma ve görüntülü görüşme para kazanma gibi kelimelerin çıkması da bizleri şaşırtmasın. İşte siz de böyle bir arayış içersinde iseniz ve internetten nasıl para kazanılacağı konusunda pek de beceriniz yok ise internet yayıncılığı konusunda deneyimsiz iseniz www.yayinciajanci.com ‘u sizlere tavsiye ederim. Artık dijital medyanın bizim gündelik hayatımıza soktuğu webcam yayın yapmak ve camsurf yayın yapmak, bir çok yayıncının tercih ettiği birinci ifadeler olmaktadır.

Son zamanlarda yeni tip korona virüsü nedeni ile evlerimize tıkalı kaldığımız şu günlerde, görüntülü görüşmeyi artırmış bulunmaktayız. Görüntülü görüşmek ve yome live programı aracılığı ile insanlara görüntülü yayın yapmak, bu dönemlerde en çok yükselen eylemlerimizden biri haline gelmiş bulunmaktadır. İnternet yayıncılığı ise, dijital medyanın geleneksel medyaya en büyük fark attığı ve öne geçtiği ifade haline gelmiş bulunmaktadır. İnternet yayıncılığı ile, evinizden ve hatta herhangi bir yerden, sadece bir internet bağlantısı ile dünyanın her yerinde ki insana, amazonda ki insandan kutuplarda ki insanlara, afrikanın massa imara steplerinden uzak doğu asyanın yağmur ormanlarına kadar tüm insanlarla etkileşiminizi sağlamak açısından önemlidir. İşte bu sayede insanlarla etkileşime geçerek yayın yapabilir, ve bu şekilde para kazanabilirsiniz.

İnternet yayıncılığı döneminde en çok kullanılan yayıncılılık programlarından biri, pek tabii ki hiç tartışılmaz, yome live uygulamasıdır. Sizler de burada evinizde ki webcam görüntülü yayın yapma aracılığı ile insanlara erişebilir, buradan insanlar ile bağlantı kurabilir, tanışabilir, onlardan hediye ikonlar toplayarak para kazanabilirsiniz. Eğer bu konuda beceriniz zayıf ve izleyici kitleniz düşük ise, ve işi nasıl yapılacağı konusunda bilginiz yetersiz ise camsurf yayın yapma hususunda daha fazla bilgi edinmek ister iseniz ve bol bol para kazanmak ister iseniz, yayıncılık ajansı piyasasının en kaliteli ve en içeriği bol sitesi olan www.yayincilikajansi.com sitesini sizlere tavsiye ederim.

Bir cevap yazın