Hayır, yayıncı ajansı sizden hiçbir adımda ücret talep etmez, iş bulmak ve aracılık hizmeti tamamen ücretsizdir. Ayrıca ekip liderlerimiz size danışmanlık ve tüm bilgilendirmeleri de ücretsiz yapar.

Bu sorunuzun üst rakam için net bir cevabı yoktur. Yani haftalık/aylık asgari ücretin 4-5 katını da kazanabilirsiniz. (Ortalama aylık 5.000-7.000) Sadece ev kiranızı da çıkartabilirsiniz. Bu size, çalışmaya ayırdığınız zamana, iletişiminizin kuvvetine, yeteneklerinize, kendinize olan özen ve gösterişinize bağlıdır.

18 yaşını doldurmuş tüm bireyler (kadın) yayıncı olabilirler. Şuan ajansımız bünyesinde uygulamalar üzerinde yayın yapan birçok yaş grubundan (18-45) birçok meslek grubundan (Öğrenci, Öğretmen, Ev Hanımı, Mesaili Çalışan, Tesettürlü, Bekar, Evli) birçok farklı ülke vatandaşı (Türkçe bilen) yayıncımız vardır.

Hayır, yayıncılık sürecinde kendi isim soy isminizi kullanmak zorunda değilsiniz. Bu süreçte inisiyatif tamamen size aittir. Başvuru formunda gerçek isim soyisim kullanılmak zorundadır. Size ödemeleriniz gönderilmesi için başvuru bilgileriyle başvuru yapan kişinin gerçek kişi olduğunuzu bilmemiz gerekir.

Evet, günümüz sosyal medya çağında birçok bloger, influencer, instagram fenomeni vb. farklı mecralarda yayın yapan içerik üreten tüm isimleri ‘internet yayıncısı’ başlığında toplayabiliriz. Nasıl ki bundan 5 sene öncesine kadar Vale diye bir iş alanı yokken şuan doğan ihtiyaç doğrultusunda böyle bir iş alanı ortaya çıktıysa aynı şekilde sosyal medya ve mobil uygulamalar içinde reklam & tanıtım & pr için böyle bir alan doğmuştur. Gerek isminizi duyurmadan sadece ek gelir elde etmek için internet yayıncılığı yapabileceğiniz gibi ayrıca var olan sosyal medya hesaplarınıza hit çekerek de yayınlarınızı yapabilir popüleritenizi arttırabilirsiniz. Yayıncı ajansı olarak size en doğru yönlendirmeleri yaptığımızdan şüpheniz olmasın.

Evet, yetkili arkadaşlarımız başvurunuzu değerlendirdikten sonra olumlu bulması durumunda aşamalar şu şekilde olacaktır.;
– Size Whatsapp üzerinden başvurunuzun olumlu olduğunu bildiren mesaj gönderecektir.
– Uygunluğunuzu öğrenip sizi arayacaktır. (Teyit amaçlı görüntülü arama yapılacaktır)
– İşin genel bilgilendirme ayrıntılarını sizinle paylaşacak ve gerekli panel görünümlerini size gösterecektir.
– Gerekli işe giriş adımları ve indirme linkleri sizinle paylaşılacak ve işe alımınız yapılacaktır.

Ödemeleriniz haftalık & aylık olarak gönderilir, çalışma yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösterebilir. Bu süreç size whatsapp aramasında paylaşılmaktadır.

Yayıncılar çalışma alanlarına ve uygulamalara göre yayıncı whatsapp yada telegram gruplarına eklenir. Buradan yayıncılara duyurular, haberler, iyileştirme ve güncelleme bilgileri paylaşılır. Ayrıca haftalık & aylık ekstra prim  ve ödül duyuruları da gruplardan bildirilmektedir. Bu gruplarda haftanın belirli günleri video konferans toplantıları yapılmaktadır. Diğer yayıncılarla istişareler yapabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir ve ekip liderinize yaşadığınız sorunları aktarabilir çözüm üretilmesini isteyebilirsiniz.

Bu alışma sürecinde size tam destek verdiğimizi, her an ‘ÜCRETSİZ’ destek ile soru ve sorunlarınıza yanıt verdiğimizi hatırlatmak isteriz. İşe başlama itibariyle size belirtilecek deneme süreciniz olacaktır. Bu süreçte kendinizi ölçebilir ve deneyim kazanbilirsiniz.