Nono Live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Nono Live Uygulaması

Nono Live dileyen her kullanıcının canlı yayın yapabileceği, diğer kullanıcılarla iletişime geçebildiği çok yönlü bir uygulamadır.

Nono Live canlı yayın temelli, kulanıcıların birbirleriyle iletişime geçebilmelerini sağlayan bir sosyla uygulamadır. Kendi canlı yayınınızı yapabildiğiniz bu uygulama sayesinde aynı zaman da parada kazanabilirsiniz.

Yeni canlı yayın uygulamalarından biri olan nono live değişen eğlence dünyasınyla birlikte sosyal medya kullanıcılarının oldukça dikkatini çekmiştir. Kullanıcı ve yayıncı sayısı gün geçtikçe artan bu uygulama yayıncılarına ciddi paralar kazandırmakta.

Nono Live Türkiye ajansı olan yayinciajansi.com bu platform üzerinde yayın yapmayı amaçlayanlara, süreç ve işleyiş hakkında detaylı şekilde bilgilendirmektedir.

Nonolive Nasıl Kullanılır?

yayıncı olmak isteyenler yayinciajansi.com ile iletişime geçtikten sonra  uygulamanın işleyişi ile ilgili detaylı olarak bilgilendirilecek. Genel olarak uygulamanın kullanımı oldukça basit. Uygulama şöyle çalışıyor; Uygulamayı yükledikten sonra Facebook, Google veya Twitter hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanabilmek için telefon numaranızı doğrulamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra anasayfadaki tüm yayınlara ulaşabilirsiniz.

Nonolive İle Nasıl Para Kazanılır?

Nonolive ile canlı yayınına dahil olduğunuz kullanıcılara çeşitli hediyeler yollayabilirsiniz. Tüm hediyeler ücretli olduğundan dolayı hediye yollayabilmek için krediye sahip olmanız gerekiyor. Uygulama içi satın alınabilen kredilerden 90 tanesini 5,90 TL’ye satın almak mümkün.

Yayıncılar ise kazandıkları bu hediyeler sayesinde gerçek para kazanabiliyor. Canlı yayın sırasında kazanılan bu hediyeleri tanesi yaklaşık olarak 0.00136 dolar olan elmaslara çevirerek sonrasında nakit olarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Ancak Nonolive tarafından paranın aktarılabilmesi için bir Payoneer hesabına sahip olmanız gerekli.

Bu uygulamada canlı yayın yaparak ciddi miktarlar kazanan insanları duyduğunuzda şaşırabilirsiniz. Belirli bir hayran kitlesine ulaşan insanlar popülerleştikten sonra aldıkları hediyeleri gerçek paraya dönüştürerek platformu ek bir gelir kaynağı olarak kullanıyor.

Sizde bu platformda yayın yapmak ve para kazanmak istiyorsanız hemen yayıncı başvuru formunu doldurarak bize ulaşın.

Bir cevap yazın