Livu Live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

LİVU LİVE UYGULAMASI

Livu, kullanıcıların  yeni insanlarla tanışmalarını ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurulan, çok yönlü bir sosyal uygulama olarak canlı yayın uygulamaları arasında yerini almıştır.

Livu, Android ve İOS uyumlu, çok yönlü ve oldukça ilginç bir canlı yayın uygulamasıdır. Sahip olduğu ilginç özellikleri onu emsallerinden farklı kılmakta. Özellikle konuşma esnasında verdiği çeviri hizmeti oldukça önemli. Aynı zamanda bölge seçimi, cinsiyet seçimi ve görüntü geçmişi uygulamanın önde gelen özellikleri arasında yer almakta.

Livu 195 ülkede aktif olarak kullanılan ender uygulamalardan biri. Yerli ve yabancı fark etmeksizin sohbet imkanı sağlar. Bu uygulama ile dilerseniz Türkiye’deki insanlarla dilerseniz de Dünya’daki diğer insanlarla iletişime geçebilir ve sohbet edebilirsiniz. Türkçe bilmeyen yabancı insanlarla konuşurken aynı dili konuşmanız şart değil, uygulama içerisinde yer alan “Çeviri” hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sizin Türkçe yazdığınız mesaj, karşıdaki kullanıcının diline otomatik olarak çevrilir. 

Kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmelerini amaç edinen Livu aynı zamanda para kazanmalarına da olanak sağlıyor. Tabi uygulamadan para kazanabilmek için yayıncı olmak gerekir. Düzenli olarak yapılan canlı yayın ile kısa sürede ciddi paralar kazanmak mümkün. Bu uygulama ile başarıya ulaşmak için profesyonel destek şart. Livu uygulamasının Türkiye’deki ajansı yayinciajansi.com başarılı olmak için en önemli adres.

Livu İle Nasıl ve Ne Kadar Kazanabilirim

irebir görüntülü chat uygulaması olan livu dan telefondan görüntülü sohbet ederek kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.Pazarı pazartesiye bağlayan gece 03:00 da hafta biter hafta başlar.Maaşınızı topladığınız Altın paralar belirliyor her 750 Altın para 1 $ . Uygulamadan Kraliçe Duvarından gelen aramadan , Arkadaş listesinden gelen aramadan, Hediyelerden ve Günlük görevlerden Altın para kazanabilirsiniz. Yayıncı olduktan sonrası profiliniz de Gelir Raporu özelliği olacak buradan günlük ve o hafta da ne kadar Altın para topladığınızı görebilirsiniz. Bu kısımda bu hafta alınan toplam hediye , bu haftaki aramaların toplam kazancı, bu haftanın görevlerinden elde edilen toplam kazanç kısmında yer alan altın paraları toplayıp 750 ile bölmeniz kaç Dolar kazanç elde ettiğiniz sonucunu çıkartacak.

Hiç hediye almayıp (Bu mümkün değil) 1 saat lik arkadaş aramasından konuşmanız 1 kişi ile olmak zorunda değil 3 dk,15 dk,2 dk gibi toplam 60 dakika konuşmanız size dakika da 120 altın paradan 60×120= 7200 Altın para kazandırır bu da 7200 / 750 = 9,6 $ yapar şuan ki kur ile 1 saat lik konuşmadan kazancınız 56 tl olur.Sıfır hediye ile elde edeceğiniz kazanç bu ama uygulamada hediye alma olasılığı yüksek konuşmadan çok hediye almaya çalışmanız avantajınıza olacak o zaman daha hızlı daha iyi kazanç elde edebilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgi için yayıncı başvuru formunu doldurun ve yayinciajansi.com’un deneyimli ekibinden bilgi akın.

Bir cevap yazın