Hakuna live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

HAKUNA LİVE UYGULAMASI

Hakuna Live , bir canlı yayın uygulaması olarak son zamanlarda dikkat çekici bir kullanıcı kitlesi oluştu. Kullanıcıların eğlenceli vakit geçirmelerini amaçlayan  bu uygulama aynı zamanda yayıncılarına para da kazandırmakta.

Hakuna Live cep telefonu üzerinden yapılan canlı yayınlara ilginin artmasıyla beraber, nu pazarda dikkat çekici bir konuma gelmiştir. Değişen eğlence anlayışıyla birlikte kullanıcı sayısı gittikçe bu uygulama breylerin etkileşim halinde olmalarını ve yeni arkadaşlıkların kurulmasını sağlamakta. Aynı zamanda yayıncılara para kazanma imkanı da sağlamakta. Düzenli olarak yapılacak canlı yayınlarla ciddi paralar kazanmak mümkün.

Hakuna Live İle Para Kazanılır mı?

Hakuna bir canlı yayın platformu ve evet bura da para kazanmak mümkün, İzleyicilerin size atacağı yıldızlar ve elmaslar sayesinde para kazanıyorsunuz, yıldızlar ve elmaslar ne sorusuna gelirsek,

Yıldızlar: Her kullanıcının her bir yayıncıya 1 kere atabileceği ücretsiz hediye diyebiliriz.

Elmas: Elmaslar da yayıncılara çeşitli ufak hediyeler atabileceğiniz bir para birimidir, bu ufak hediyeler yıldızlara dönüşür yıldızlar da paralara dönüşür sonucuna da çekim işleminizi bankanıza yapabilirsiniz

Ödeme yönteminizi ekledikten sonra paralar Dolar kuru üzerinden yatırılıyor an itibari ile doların 5.90 olduğunu göz önünde bulundurarak yazımızın devamına geçip ne kadar para kazanırsınız ondan bahsedelim,

Hakuna da 278 Yıldız 1 Dolar yani 5,90 TL, duruma bakılırsa baya kârlı bir iş gibi, tek seferde 7.000 ve 250.000 Yıldız arası para çekebilirsiniz, 7.000 Yıldız yaptınız ve ilk ödeme talebinizi oluşturduğunuz da 25$ Kazanmış olacaksınız, bu da şu anki dolar kuruna göre 147 TL 70 Kuruş Yapar.

 Yayınlarınızın izlenmesi ve gelen bağış oranlarına göre aslında karlı bir iş, Hakuna Live da sadece video açarak değil radyo tarzı podcast ler de yaparak para kazana bilirsiniz, insanlar dinlemeyi sevdikleri için sizi kulaklıkları ile dinleyeceklerdir, ya da karşılıklı sohbet yayınlama yaparak insanlar ile olan etkileşiminizi arttırarak daha hızlı şekilde para kazana bilirsiniz.

Hakuna Live üzerinden yayın yapıp para kazanmak isteyen bireyler yayıncı başvuru formunu doldurarak kazanmak için ilk adımı atabilir.

Bir cevap yazın