Hakuna Live

Hakuna Live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Merhaba arkadaşlar bilindiği üzere geçen yıl ocak ya da şubat aylarında, hakuna matata deyiminden esinlenerek Japonlar yeni bir dijital canlı yayın programı geliştirdiler. Bu yayının ismi ise hakuna live. Bu uygulamayı android veya ios işletim sistemli akıllı telefonlara ve aynı zamanda Microsoft ve hatta Linux işletimli bilgisayarlara indirebilirsiniz. Buradan sonra doğrulama yaparak ana hatta bağlanmanız gerekmektedir. Buradan sonra ise telefon numaranız ile doğrulayarak yayınları gerçekleştirebilirsiniz. Ama hakuna live’in belli başlı kuralları ve sıkı disiplin hükümleri var. Bunları aştığınız andan itibaren eğer uyarı yerseniz şanslı sayıla bilirsiniz. Çünkü bir çok kişiyi bu esnada banlıyor. Bununla birlikte yıldız ve elmas atma uygulaması var ki bu konu asıl önemli olan konudur.

Yayın yapmak deyimi, yıllardan beri geleneksel medyada yer almışken, şimdi dijital medya ile tamamen evirilmiştir. Yayın yaparak ve bunu görüntülü konuşmalar ile birleştirerek, binlerce insanla etkileşime girebilmenizi sağlar. Yeni tip korona virüs nedeniyle insanların evlerde tıkalı kalması, insanlar arası iletişimi de bir hayli etkilemiştir. Bu yüzden herkes görüntülü görüşmelerle birbirine haber sunmakta. Ve insanlar, konferanslardan, sosyal etkinliklerden uzak oldukları için, diğer insanlar ile etkişelime başka yöntemlerle girmektedir. İşte tam da burada dijital medyanın bize sunduğu bir diğer kavram karşımıza çıkmaktadır. Bu da webcam yayın yapmaktır. Webcam yayın yaparak, daha kolay ve basit ekipmanlar ile dünyanın bir çok yerine etkileşiminizi sağlayabilirsiniz. Sadece yayın yapmanın dışında başka insanlar ile tanışmak için de camsurf yayın yapabilirsiniz. Camsurf yayın yaparak her yerden insan ile tanışma fırsatlarını yakalayabilirsiniz

Gel gelelim şimdi de hakuna live in parasal boyutuna. Son zamanlarda google da en çok aranan kelimelere baktığımda internetten para kazanmak, görüntülü görüşme ile para kazanmak, internetten para kazandıran yayıncılık ajansları gibi belli başlı kelime grupları ile karşılaştım. Aynı zamanda bir diğer boyutu ise hakuna live para kazanma yöntemi çıkıyordu karşıma. Eğer sizin de bir işiniz ve geçim kaynağınız yok ise, ve elinizin altında internet bilgisayar veya telefon var ise, sizler de internetten para kazanabilirsiniz. Şimdi gelin internetten para kazanma yöntemleri üzerine konuşalım. Son zamanlarda en revaşta olan para kazanma yöntemi ise görüntülü konuşma ile para kazanma olmuştur. İnsanlar, internetten yayın yaparak para kazanabiliyorlar. Bunu da, dijital medyanın bize sunduğu internetten yayıncılık aracılığı ile sağlıyorlar. Tabii sizler de böyle bir şey kullanmak isteyeceksiniz ama aklınızda ki soruları az çok tahmin edebiliyorum. Eğer yayın yapmak istiyorsanız ama çevrenizde sizi izleyecek insan kitlesi yok ise, bu işi nasıl yapacağınızı bilmiyor ve bu konuda da eğitimsiz iseniz, hangi yayın programını kullanacağız konusunda deneyimleriniz yok ise size bu konuda en yardımcı olacak şey, yayıncı ajansıdır. Bu konuda ise birkaç aydır türkiye’nin en meşhur ve kaliteli yayın ajansı olan www.yayinciajansi.com sitesini tavsiye ederim. Çünkü çok özgün ve kaliteli içerikleri ve aynı zamanda menajer desteği ile sizleri yüz binlerce insanın etkileşimine sunarak, deneyiminizi artırmakla beraber para kazanmanızda yardımcı oluyor. Geçenlerde www.yayinciajansi.com ‘u incelerken yedi yüz kişinin üzerinden internet yayıncısının buradan para kazandığını öğrendim. Gayet kaliteli ve elit programları sayesinde, internetten yayın yaparak para kazandırıyorlar insanlara. Sizler de bu uygulamayı deneyebilir ve bol bol para kazanabilirsiniz. Hakuna live ‘in yeni çıktığı şu günlerde zirveye doğru giderken sizler de kendinize bir yer kapabilir ve insanlarla etkileşiminizi artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın