Bigo Live

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

BİGO LİVE YAYIN PLATFORMU

Bigo live yeni nesil bir canlı yayın platformudur. Sosyal bir uygulama olan Bigo Live kullanıcıları etkileşim halinde olmalarını sağlayarak yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlar. 

Bigo Live 2014 yılında kullanıcıların internet üzerinden canlı yayın yapmalarını sağlamak amacıyla piyasaya sürülmüştür.

Çok yönlü bir sosyal medya platformudur. Kullanıcıların canlı yayınla kalmayıp, birbirleriyle iletişime geçmelerini ve birbirlerini takip etmelerini sağlar. Bunları yapan kullanıcıların aynı zaman da para da kazanabiliyor. 

Gelişen teknoloji hayatımızdaki her şeyi etkilediği gibi canlı yayın kavramını da değiştirdi. Önceleri sadece TV üzerinden yapılan canlı yayınlar artık İnternet üzerinden zaman ve mekan fark etmeksizin her yerde yapılabiliyor. Gelişen mobil yayıncılık bireylere aynı zamanda kullanıcılara ciddi maddi kazançlarda sağlıyor. 

Kazanç sağlayan yayıncılık platformlarının başında gelmekte. Yayıncılarına azımsanmayacak miktarda kazançlar sağlıyor. Bu uygulamayla doğru taktiklerle başarı hiç de zor değil. Uygulamanın Türkiye ajansı olan yayinciajansi.com yayıncı olmak ve para kazanmak isteyenleri amaçlarına ulaştırmak için kurduğu profesyonel ekiple desteklemekte.

Nasıl Çalışır?

BIGO LIVE APP, Google Play veya App Store’dan indirip, Facebook, Google veya cep telefonu numaranız ile kaydolursunuz ve hesabınıza giriş yaparsınız.

Uygulama İle Para Kazanma

Bu uygulamayı kullanarak para kazanmak için takip etmeniz gereken birkaç temel adım vardır. İlk adım, bazı yeteneklerinizi sergilediğinizden emin olmaktır. Buradaki çoğu insan çeşitli niteliklerini gösteriyor. Bu, para kazanmak için oldukça önemli olan çok sayıda izleyicinizin olmasını sağlayacaktır. Bazı durumlarda, insanların sadece boşta otururken videolarında çok sayıda takipçi aldıkları görülmüştür.

Videonuzu izleyen s kullanıcılar size hediyeler ve para(sanal) gönderebilir. Bu paralar ve hediyeler, profilinizin hediyeler ve paralar sekmesinde depolanır. Profilinizde bulunan sikke ve hediye sayısını kontrol edin.

Bigo Live üzerinden yayın yapmak ve para kazanmak istiyorsanız yayıncı başvuru formunu hemen doldurun.

Bir cevap yazın